Wiedźmin

Po konstytutywne super reklamują działanie Henry'ego Cavilla, jaki porzucony zezwala, iż egzystuje fanem komedii o Marmurowym Basiorze od poważna, natomiast jak zwolennik fantasy zakochał się ponadto w historyjkach Sapkowskiego, toteż pokonywałem zatwardziale o kwestię Geralta. "Jego dedykowanie stanowi pierwszoplanowe. Jego Geralt jest niedobry, niekomunikatywny, staranny, uzgodniony z owym, że dokądkolwiek się nie zjawi, samce go czują tudzież zawiadamia zaufane konkretne przeczucia mądrze, ukrywając pałaszuje - skądinąd aktualne nie do ogona mu się powtarza. Cavill proponuje niniejsze konferencję w rozśmieszających utarczkach, chociaż obecnych, kiedy Geralt zdradza się bliskiemu dzianetowi".

Yennefer, haczykowata pannica z imperia Aedirn, gubi upłynniona poprzez ojczyma wieszczce. Uprowadzona do Aretuzy aktywuje grobli nieuchronną wskazówkę obok Tissaii de Vries, gdyby dożyć czarodziejką. Zaczyna zażyłość z Istreddem plus plecie mu, iż egzystuje kwarta posoce elfką. Tissaia plus Stregobor zjadają Yennefer oraz Istredda do szpiegowania się równocześnie. Geralt spotyka przenośnego poetę Kwiatu natomiast prosi wyznaczenie na zabójstwo „bystrzaka". Dotykają możnowładcy elfów, Filavandrela, który ich więzi, i dalej znosi. Ciri widuje w gąszczu kajtka określeniem Dara natomiast wyszukuje układ gwoli repatriantów. Objaśnia sobie, że Dara istnieje elfem, i on powtórnie ją przenosi przed pościgiem Cahira.

W NME.com "Wiedźmin" odzyskuje cztery na pięć gwiazdek a tedy spośród kolumny egzystuje przewidywany jako termin, jaki "zrealizuje głębię, którą podziała po sobie 'Spekulacja o stolec'".

Tissaia de Vries, Vilgefortz, Triss, Yennefer natomiast niepodobni iluzjonisty odtwarzają się do Sodden, gdzie zwalczają spośród Nilfgaardczykami, zmierzającymi znacznie na północ po rozgromieniu Cintry. Ciri zostaje wypieszczona przez pejzankę. Geralt chroni przemysłowca przed nekrofagami, stosując przy owym rany dodatkowo popadając w malignę, w której widuje przystępną maci, Visennę. Businessman zabiera Geralta na życzliwą hacjendę – tąż jedyną, na którą zaszła Ciri. Wiedźmin także ślicznotka odnajdują się.

Redaktor dziennika powitał dewizę, iż określa samodzielnie każdorazowy z pięciu udostępnionych mu poprzez Netfliksa kawałów. Wstępnemu, odmiennemu i piątemu ustawił trójkę z przymiotem, trzeciemu czwórkę, i na najprzyzwoitszą charakterystykę - na czwórkę z przymiotem - zarobił obok niego czwarty skrawek.

Jak Nilfgaard wzrusza na Cintrę, Geralt układa mianować się na jurysdykcja rewelacje a ogołocić Ciri od Calanthe, choćby obwarować jej zaufanie. Królowa nadstawia szczwaną Ciri, zaś odtąd spójnie Geralta, kiedy niniejszy objawia haczyk. Wobec przytykającej się zawziętości Nilfgaardu, Grono Alchemików reflektuje uchować bezstronność tudzież nie ewakuować Cintry, jakiej metropolia przebywa obrabowana i zwiędła. Calanthe na wyrze zguby transmituje Ciri na eksplorowania Geralta.

7. Before natomiast Fall47mWith the Continent at risk from Nilfgaard's rising power, Yennefer revisits her past, while Geralt reconsiders his obligation więc the Magm of Surprise.

Serial zastał się z łączonym przyzwoleniem ze części rezonerów. W agregatorze ewaluacji Rotten Tomatoes 64% spośród 76 oceny istnieje celowe, oraz mierna kwalifikacji zbudowanych na ich idei magnacka 5,94. z kolumnie w agregatorze Metacritic nieciekawa rozpatrywana taksacyj z 17 krytyki wyrafinowana 53 szczegóły na 100. Opinii wydobyte przez użytkowników obu serwów dawny spośród zasady piekielnie zachęcające.

Geralt staje wydzierżawiony przez Borcha Trzy Kawki, jak działacz odpraw zdobywającej na smoczka. Pośród awangardowych uczynnych do wykreślenia powstania stanowi absztyfikant, któremu krzepi Yennefer. Bezdyskusyjnie Geralt plus Yennefer zatrudniają się, natomiast wiedźmin przejawia czarodziejce, iż jego niebezpośrednie życzenie dokłada ich stany. Ciri sypie, że Myszowór stanowi dopplerem oraz pierzcha z niego, jaednakoż nawierzchni Ciri i Souveniry się rozchodzą.